Strona głowna  /  Aktualności  /  Ważne ogłoszenie dla Rodziców dzieci z grupy sześciolatków !!!
Ważne ogłoszenie dla Rodziców dzieci z grupy sześciolatków !!!
data dodania: 2020-03-24 16:56:27

Drodzy Rodzice grupy Sześciolatków. Przyszło nam zmierzyć się z trudnym wyzwaniem. Z pewnością, gdy żegnaliśmy się przed dwoma tygodniami, nikt z nas nie spodziewał się takiego obrotu spraw. W związku z niewiadomą przyszłością, oraz nieznaną datą otwarcia szkół i przedszkoli, zwracamy się do Państwa z prośbą o pracę z dziećmi w domu. Oto kilka informacji.
Dzięki uprzejmości wydawnictwa MAC Edukacja (wydawcy pakietu edukacyjnego, na którym pracują Państwa dzieci), można wydrukować karty pracy, które właśnie w tym okresie powinny być realizowane w przedszkolu. Poniżej przesyłamy link pod którym znajdziecie Państwo przekierowanie do podręczników.

Po kliknięciu na niego, proszę wejść w zakładkę "Wychowanie przedszkolne". Następnie Odnajdziecie Państwo pakiet "Nowe przygody Olka i Ady. Litery i liczby cz. 1 i cz. 2" Ponieważ pracujemy już w drugiej części, proszę wejść z zakładkę "Część 2 publikacji z możliwością wydruku". Tam odnajdziecie Państwo materiały, które prosimy wydrukować. Proszę rozpocząć pracę od strony nr. 16 (Literka "W").

Podstawowym pakietem na którym pracujemy jest książka "Nowe przygody Olka i Ady 5/6 latek [BB+]". Prosimy zatem, abyście Państwo wydrukowali z podanej strony i ten pakiet. Poniżej poprzednio drukowanej książki, odnajdziecie Państwo zestaw pakietów dla przedszkoli w wersji PDF do wydruku.  Proszę odnaleźć nasz, tj. "Nowe przygody Olka i Ady 5/6 latek [BB+]", kliknąć "ZOBACZ", a następnie wydrukować strony od nr. 44.

Drodzy Rodzice, bardzo prosimy, abyście dla dobra Waszych Dzieci, regularnie każdego dnia pracowali z nimi na poniższych dwóch pakietach. Gorąco zachęcamy, aby każdego dnia opracować min. 2 strony z pakietu podstawowego oraz min. 2 strony z pakietu Litery i liczby. W przedszkolu do południa pracowałyśmy na pakiecie "Nowe przygody Olka i Ady 5/6 latek [BB+]", natomiast podczas zajęć popołudniowych na pakiecie "Nowe przygody Olka i Ady. Litery i liczby cz. 2". Zapraszamy i gorąco zachęcamy Państwa do podobnej aktywizacji dzieci.

Życzymy Państwu wytrwałości w tym czasie i prosimy o wyrozumiałość za wszystkie utrudnienia które powstały nie z naszej winy. Prosimy także o regularne zaglądanie na naszą stronę internetową, by być na bieżąco z zamieszczanymi ogłoszeniami.
Tymczasem pozdrawiamy i czekamy rychłego, ponownego spotkania w murach przedszkola.

Wychowaczynie - p. Kasia i p. Agnieszka